גלול מטה


עלות מעצב פנים בתל אביב, גוש דן

מתלבטים בשאלה האם להיעזר בשירותי עיצוב או לחסוך את עלות מעצב הפנים ולנסות לבד? מחד, הדברים נראים מאוד פשוטים ויש לכם הרגשה שתוכלו לצלוח את הפרויקט איכשהו, מאידך, סכומי הכסף שיושקעו בפרויקט גבוהים ולא הייתם רוצים לבזבז חלק מהם על טעויות בתכנון ובביצוע.
לקביעת פגישת היכרות >

מעצב פנים לדירות
עיצוב דירות
רקע שלישי

עיצוב בתים פרטיים
רקע
עיצוב בתים פרטיים

מעצב פנים לחברות היי טק
עיצוב חברות היי טק
רקע שני

עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
רקע רביעי

לקביעת פגישת היכרות

כתובת: ארלוזורוב 2, רעננה,  נייד:052-3452477, טלפון:09-7401917
הסטודיו פועל באיזור המרכז והשרון בלבד.

 

רקע רביעי
רקע לטופס יצירת קשר עם המעצבת


סיגל אביטל גילון מעצבת פנים

כיום יותר ויותר משפחות נעזרות במעצבי פנים מתוך הבנה שמעצבת טובה לומדת את הצרכים ואורח החיים שלכם, מתכננת עבורכם את החללים בצורה פרופורציונלית ונכונה, ומפיקה מהחלל שלכם את מלוא הפוטנציאל הטמון בו, וזאת, במסגרת תקציב שהגדרתם מראש, כך שלא תמצאו את עצמכם באמצע הפרויקט עם תקציב שנגמר.

כמו כן, מעצבת פנים תחסוך לכם כאבי ראש מול אנשי מקצוע רבים, תמנע מכם טעויות, דילמות ובזבוז זמן ומשאבים, תלווה את הפרויקט במיומנות ובניסיון מקצועי רב שנרכש בשעות שטח רבות, תפתור בעיות טכניות הצצות במהלך השיפוץ ותלווה אתכם לחנויות הטובות ביותר עם המחירים המתאימים ביותר עבורכם, והכי חשוב מעצבת מיומנת תלווה אתכם יד ביד אל תוצאה אסתטית גבוהה שתשקף אתכם ואת סגנון חייכם.

ובכן מהי העלות של מעצבת פנים מומלצת בתל אביב והסביבה ?

כמו דברים רבים התשובה מורכבת ודורשת הכרה עם הפרויקט והבנה של ההשקעה הנדרשת לסיומו. לפני שאני נוקבת בעלות של עיצוב פנים, אני מקיימת פגישה ראשונה באתר ללא עלות וללא התחייבות. פגישה זו מאפשרת לי להכיר אתכם ולעמוד על הציפיות והחלומות שלכם, ולא פחות חשוב הפגישה מאפשרת לכם להכיר אותי ולבחון האם אני מתאימה לכם, האם יש כימייה ותקשורת טובה. בהמשך אשלח לכם הצעת מחיר הכוללת את עלות העבודה של עיצוב הפנים התואמת את היקף השעות הנדרשות להשלמת הפרויקט.

הצעת מחיר של מעצבת פנים כוללת ארבעה שלבי עבודה:

1. תכנון: התכנון מתבצע על פי הגדרות ודרישות שיגובשו על ידינו במשותף, אלה מתורגמים לחלוקת פנים בצורה פונקציונאלית, יצירתית ועדכנית, תוך תכנון פרטני המשלב צרכים ונוחות. בנוסף לתכנון נלקח בחשבון התקציב שיועמד לצורך התהליך, התכנון והתקציב יתורגמו לשפה עיצובית הייחודית לפרויקט שלכם.
2. תוכניות עבודה וכתב כמויות: לאחר בחירת התוכנית הטובה ביותר עבורכם אכין תוכניות עבודה מפורטות לביצוע הכוללות תוכניות הריסה, בנייה, חשמל, תאורה, אינסטלציה, מיזוג, ריצוף וחיפוי, הנמכות תקרה, פרטי ניתוק והטמעת מערכות, זכוכית, אלומיניום, דלתות וחלונות, מפרטים שונים וכן תוכניות נגרות מקוריות וייחודיות לפרויקט שלכם. כמו כן, אכין מכרז עם כתב כמויות מפורט של כל העבודות הדרושות להשלמת הפרויקט ובצד המכרז אכין מסמך עלויות משוערות של חומרים ואביזרים הדרושים להשלמת הפרויקט
3. בחירת חומרים ואביזרים: אלווה ואכוון אתכם בבחירת חומרים כמו: חלונות, חיפוי קיר, חיפויי רצפה, תאורה, זכוכיות, פרזול, שטיחים, וילונות, ריהוט ואביזרים משלימים, עד לשלמות הפרויקט. בחירה זו תלווה במספר פגישות בחנויות שונות, לצורך הבחירה המתאימה ביותר לצרכים ולתקציב שלכם.
4. ליווי ופיקוח הפרויקט: הכולל מתן תוכניות, הסברים, הבהרות ומידע לקבלנים השונים, פיקוח עליון לבדיקת תאימות התכנון בשטח, ביקורים באתר לתיאום ופתרונות נקודתיים, התחייבות ללוח זמנים ולזמינות מרבית עד לשביעות רצונכם.

כפי שקראתם עד כה, עבודת מעצב הפנים היא עבודה מורכבת הדורשת הבנה מעמיקה בהיבטים רבים ויכולת אינטגרציה גבוהה בין תחומים שונים, הידע והמקצועיות מאפשרים לי להציע לכם מתוך אפשרויות רבות את המתאימה ביותר עבורכם, ובסופו של דבר העלות של מעצבת פנים מתגמדת לנוכח היתרונות הרבים והערך המוסף שמעצבת פנים מביאה עימה לפרויקט, אני בטוחה שבסופו של תהליך תרגישו כמו כל לקוחותיי, שההוצאה הייתה נכונה ומשתלמת ושווה את ההשקעה.

השרות ניתן לכל תל אביב גוש דן והשרון: בת ים, חולון, אור יהודה, קריית אונו, גבעתיים, רמת גן, בני ברק, רמת השרון, הרצליה, אזור, כפר שמריהו, גבעת שמואל, פתח תקווה.

אשמח לקחת חלק בתכנון החלום שלכם. לפגישה ללא התחייבות
התקשרו: 052-3452477

לקביעת פגישת היכרות >

עיצוב דירה בתל אביב

מעצב בית בגוש דן

עיצוב חברת היי טק בתל אביב

עיצוב וילה בגוש דן