גלול מטה


מעצבת פנים ברעננה – הבתים הכי מעוצבים בסביבה שלך

סיגל אביטל גילון, בעלת סטודיו לעיצוב פנים ברעננה, גאה להציג לפניך פרויקטים של עיצוב בתים פרטיים ומסחריים של עיצוב פנים בשרון, המשלבים את פתרונות עיצוב הפנים הכי פרקטים ועכשוויים מהארץ והעולם.
הערים הבולטות בהן עיצבה סיגל אביטל גילון דירות ובתים פרטיים: רעננה, רמת השרון, כפר סבא והרצליה.

לקביעת פגישת היכרות >
עיצוב בתים פרטיים
רקע
עיצוב בתים פרטיים

עיצוב דירות יוקרה
עיצוב דירות
רקע שלישי

עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
רקע רביעי

עיצוב פנים לחברות היי טק
עיצוב חברות היי טק
רקע שני

לקביעת פגישת היכרות

כתובת: ארלוזורוב 2, רעננה,  נייד:052-3452477, טלפון:09-7401917
הסטודיו פועל באיזור המרכז והשרון בלבד.

 

רקע רביעי
רקע לטופס יצירת קשר עם המעצבת


סיגל אביטל גילון מעצבת פנים

בחירת מעצבת פנים צריכה להתבצע אחרי התרשמות מסגנון עיצובי של בתים, דירות ומשרדים שעיצב הסטודיו. לפניך מבחר פרויקטים שעיצבה סיגל מעצבת הפנים באזור השרון והערים בסביבה: רעננה, הוד השרון, רמת השרון והרצליה. תהליכי בחירת מעצבות פנים בנויים גם מתהליכים לא מודעים בהם קיים חיבור בין מה שראיתי להגשמת החלום שלי, בין בחירת החומרים והצורות להרגשה טובה.

 

בחירת מעצבת פנים ברעננה

אזור מגוריי ואזור בו אני פעילה רבות היא אכן בחירה לא קלה, בעזרת הטיפים הבאים אעזור לכם לבחור נכון:

  • חיבור לסגנון ולקו העיצובי של המעצבת, באמצעות ביקור באתר האינטרנט וצפייה בפרויקטים של הסטודיו וסיור בשטח בפרויקטים גמורים. אין כמו מראה עיניים לקבלת החלטה. עם זאת הקפידו לוודא כי כל התמונות שתראו הם עבודות אמיתיות ואינן הדמיות או עבודת עריכה מתוחכמת.
  • המלצות – חשוב מאוד לבקש המלצות מלקוחות קודמים ולברר עימם האם הם שבעי רצון מהתהליך ומהתוצאה? האם החלומות והצרכים שלהם קבלו ביטוי בחלל? לוחות זמנים, זמינות, מקצועיות ואמינות.
  • הכשרה מקצועית – מעצבים רבים עברו קורס ערב או הכשרה מקצועית קצרה במקרה הטוב, מול אלה עומדים מעצבים, כמוני, שלמדו עיצוב 4 שנים במוסד אקדמאי והם בעלי תואר בוגר בעיצוב פנים. שנות הלימוד הם התשתית המוצקה והמקצועית לכל העבודה המורכבת של מעצבת פנים, לכן, אל תחששו לשאול מהי ההכשרה המקצועית של המעצבת ובאיזה משרדי עיצוב היא התמחתה. (הרי לא הייתם בוחרים רופא שלמד או כל בעל מקצוע אחר שהלימודים שלו בתחום לא כוללים מסלול מלא?).
  • ניסיון מקצועי – בחרו מעצבת פנים בעלת מיומנות ומקצועיות שנרכשו בעמל רב ובאינספור שעות שטח, כזו שיש לה הכרה מלאה עם כל המערכות השונות, שתוכל לתת פתרון לבעיות מורכבות בשטח ותציג רעיונות חדשניים ועדכניים, כזו שיורדת לפרטים ללא פשרות עד לגימור מושלם. כמו כן, אחת שתדע לעבוד מול אנשי מקצוע מגוונים ולנהל פרויקט ביד רמה עם תקציב מוגדר. כל אלה הם הכרח ליצירת תוצאה ברמה גבוהה ואיכותית.
  • כימייה – אולי הדבר הכי חשוב, כימיה ותחושה נוחה וזורמת עם המעצבת העתידה ללוות אתכם בתהליך הארוך, בהחלטות החשובות ובהבנת הצרכים שלכם ותרגומם לתוצאה שתהלום אתכם ואת בית חלומותיכם.

לאחר שקיבלתם החלטה לבחירת מעצבת הפנים המתאימה לכם מכל מעצבי הפנים ברעננה ובאזור השרון חשוב להיפגש בנכס לשמוע ולהשמיע ולצאת לדרך.

סטודיו סאג, משרד עיצוב פנים מוביל בשרון (רעננה, כפר סבא, רמת השרון, הרצליה)

הסטודיו מעמיד לרשותכם את כל הותק, הניסיון המקצועי והעיצובי, תוך התחייבות למתן שירות מעולה ואיכותי לכל אורך הדרך עד לתוצאה ייחודית ואישית המתאימה רק לכם. בהצלחה!

אשמח לקחת חלק בתכנון החלום שלכם. לפגישה ללא התחייבות
התקשרו: 052-3452477

לקביעת פגישת היכרות >

עיצוב מודרני באזור השרון

עיצוב משרד היי טק באזור השרון

עיצוב דירה בשרון