גלול מטה


עיצוב פנים בלבן, נקי, מינימליסטי

טוהר, ניקיון, שלווה מרחב ואור, תכונותיו של הצבע הלבן הופכים אותו לצבע המועדף על מעצבי פנים רבים ועל הפרויקטים היוצאים תחת ידיהם. הלבן הוא צבע המאחד את כל הצבעים, היכולת שלו להשתלב עם חומרים, טקסטורות וצבעים אחרים מייצרת מגוון רחב של חללים עשירים בשפה עיצובית, עדכנית, נקייה, מינימליסטית, שפה בה הבחירות הנלוות ללבן מגדירות את הסגנון האישי והייחוד של כל אחד מאיתנו.

לקביעת פגישת היכרות >
עיצוב בתים פרטיים
רקע
עיצוב בתים פרטיים

עיצוב דירות
עיצוב דירות
רקע שלישי

לקביעת פגישת היכרות

כתובת: ארלוזורוב 2, רעננה,  נייד:052-3452477, טלפון:09-7401917
הסטודיו פועל באיזור המרכז והשרון בלבד.

 

רקע רביעי
רקע לטופס יצירת קשר עם המעצבת


סיגל אביטל גילון מעצבת פנים

כמעצבת פנים עבורי, החלל הוא בד קנבס לבן. האתגר הגדול הוא לדעת איך למלא אותו בתבונה: לא הרבה מידי כדי שלא יווצר חלל רועש ועמוס, ולא פחות מידי כדי שלא יהיה משעמם. שימוש מושכל בלבן יצעיד את החלל לתוצאה עדכנית וקלאסית שניתנת לשנוי בקלות ע"י החלפה או הוספה של פריט צבעוני כזה או אחר.

עיצוב פנים בלבן מינימליסטי ישדר יוקרה ונקיון

עיצוב בית בקווים נקיים ונעימים, הקישוטיות והצבעוניות נובעים מפריטים ברי החלפה, כדוגמת כריות, נורות, פרטי נוי ואביזרים. החלל הנקי מועצם ע"י בחירה של אריחים אפורים ונטרליים, המתכתבים עם הוילונות ופרטי האלומיניום.

בחירה עיצובית נוספת המתכתבת נפלא עם הגוון הלבן והאפור ומוסיפה חמימות, היא שימוש בעץ באלמנטים שונים כמו: ארונות, מדרגות או חיפוי רצפה, זאת בשילוב ארונות לבנים מאפשרים למטבח צר וקטן להיראות גדול ומרווח יותר ולחדר רחצה סטנדרטי לתחושת מרחב גדולה יותר מכפי שהיא במציאות, כלל זה נכון גם לשאר החללים בבית.

הוספה של אלמנט מפתיע בחלל לבן, כמו אח בוערת או מדפי ספרים עמוסי צבע, או צורניות מיוחדת של ספות, מעשירה את עיצוב הבית ויוצרת עושר ויזואלי המשתלב היטב בכל חלל עדכני.

שימוש נוסף בתכונות הלבן כמסייע בהגדלת החלל הוא הצבע הלבן בשילוב זכוכית וריצוף כהה. שילוב זה תורם לתחושת מרחב גדולה יותר ע"י טישטוש גבולות החלל, המראה המתקבל משדר ניקיון צורני ותוצאה עדכנית לזמן רב.

יש שיאמרו שבית לבן דורש תחזוקה גבוהה והוא אינו מתאים למקומות עם נוכחות של ילדים, כמו כל דבר בחיים לכל דבר יש מחיר, בתמורה לכך, תקבלו שקט צורני ועיצובי שיקבל אתכם באהבה ויספק לכם שלווה ורוגע מכל טרדות היום ומהרעשים האופפים את מרוץ החיים.

לסיכום, קבלו מספר טיפים לשימוש נכון בלבן בעיצוב פנים מינימליסטי:

1. הקירות תמיד בלבן. זכרו שלצבע הלבן יש מספר גוונים וחשוב לבחור את הגוון שיתאים לסגנון המועדף עליכם: לבן עם נגיעות קרות של אפורים, תכולים וכדומה יצעיד את התוצאה למראה היטקיסטי, אצילי ואלגנטי, מעט קר, ולבן עם מאפיינים חמים כמו בז', שמנת ומוקה ישתלב היטב במראה כפרי חמים ועוטף. בחרו את הלבן המשתלב עם שאר הרהיטים והאלמנטים הנוספים שברשותכם.

2. שלבו פריטים חמים ונגיעות צבע, אלה יראו היטב על הרקע הלבן וישלימו אותו: עץ, כריות צבעוניות, ספרים, גופי תאורה, טפטים וכדומה, את אלה תמיד אפשר להחליף ולחדש בקלות.

3. בחרו קיר מרכזי בחלל והוסיפו עליו טקסטורה או צבע, התוצאה תהיה עשירה ואלגנטית.
בחירת הצבע או הטקסטורה היא תוצאה של גודל החלל והאלמנטים האחרים המאכלסים אותו, קירות דרמטיים בחללים קטנים הם אסון עיצובי.

4. להגדלת חללים ולתחושת מרחב – השתמשו בהרבה לבן והוסיפו זכוכית שקופה, המטשטשת את הגבולות, ניתן לשחק בטקסטורות וחומרים של לבן, כך תשיגו מראה מואר ומרווח.

5. הקפידו לא להעמיס צבעים ואלמנטים שיכבידו על החלל, כדי לא לאבד מהתחושה של חלל רגוע ונעים, שישרת אתכם לאורך זמן.

אשמח לקחת חלק בתכנון החלום שלכם. לפגישה עם מעצבת פנים ללא התחייבות
התקשרו: 052-3452477
שרות עיצוב פנים בשרון ובמרכז

לקביעת פגישת היכרות >

עיצוב סלון לבן מינימליסטי

עיצוב חלל לבן

עיצוב נישות בעיצוב נקי