גלול מטה


עיצוב מודרני - סטודיו סאג

מהו סוג הקסם של העיצוב המודרני, הסוחף אחריו את עולם העיצוב והאדריכלות בשנים האחרונות. העולם שלנו הופך ליותר ויותר ויזואלי, העין שלנו צופה באלפי תמונות מדיי יום, דרך הרשתות החברתיות, שלטים, עיתונים ועוד ועוד, ה"רעש" הוויזואלי שרק מתגבר, גורם ללקוחות רבים לבקש לעצמם מקום של שקט שלווה בעולמם הפרטי.
לקביעת פגישת היכרות >

עיצוב דירות יוקרה
עיצוב דירות
רקע שלישי

עיצוב בתים פרטיים
רקע
עיצוב בתים פרטיים

עיצוב חברות היי טק
עיצוב חברות היי טק
רקע שני

עיצוב משרדים
עיצוב משרדים
רקע רביעי

לקביעת פגישת היכרות

כתובת: ארלוזורוב 2, רעננה,  נייד:052-3452477, טלפון:09-7401917
הסטודיו פועל באיזור המרכז והשרון בלבד.

 

רקע רביעי
רקע לטופס יצירת קשר עם המעצבת


עיצוב מודרני – עקרונות:  

 • שפה עיצובית בעלת קוויים ישרים, נקיים ומינימליסטים, המשלבים גאומטריה פשוטה ופונקציונלית, הנקייה מקישוטיות יתר.
 • שימוש בחומרים בצורתם הטבעית, בדרך כלל במראה נקי ואחיד, בגימור חלק וחף ממניירות עיצוביות מיותרות. עיצוב מודרני אוהב חומרים כמו בטון זכוכית, עץ, מתכת, אלומיניום, גבס ופלדה בדגש על חיבור הרמוני ונקי ביניהם.
 • בחללים מודרניים מושם דגש על הגדלת תחושת המרחב באמצעות ביטול מחיצות ויצירת חלל רציף ומרווח, למשל: חלל ציבורי פתוח המחבר בן מטבח, סלון וחוץ תוך שימוש בפתחים גדולים המאפשרים זרימה והרחבה של החלל, אלה הם עמודי התווך בעיצוב מודרני.
 • הצבעוניות בעיצוב מודרני היא מונוכרומטית ואחידה, עם נגיעות צבע מוגדרות ליצירת ענין ואופי. צבעי הלבן, האפור ו

  לעיתים גם השחור הם הצבעים הטבעיים לשפת העיצוב המודרני. לעיתים, נגיעות הצבע יבואו לידי ביטוי בכורסא בודדת, בכריות או באביזרים משלימים כמו תמונות ופסלים, בצורה זו החלל מקבל ביטוי אישי וחותם של הלקוח והעדפותיו. כמות הצבע, ואינטנסיביות השימוש בו צריכה להיעשות בזהירות ובחשיבה רבה, המינון הוא סוד ההצלחה.

 • לתאורה בעיצוב מודרני, תפקיד מכריע בתוצאה מוצלחת. התאורה בדרך כלל מוסתרת ושקועה בתקרה, בקירות או ברצפה, הגופים מאופיינים בקווים ישרים ופשוטים, חלקים וללא שוליים בולטים. בבחירת גופי תאורה נשבץ לפעמים גם גוף תאורה גדול, מעל פינת האוכל או מעל אי בטבח, מחומרים כדוגמת זכוכית מתכת ואלומיניום.
 • מ

  יקום התאורה בעיצוב הוא אלמנט חשוב הן ליצירת אווירה והן לפיזור נכון של האור המסייע בהגדרת חללים ובחיבור / הפרדה בן אזורים.

 • בחירת ריהוט בעיצוב מודרני תתבטא ברהיטים בעלי חזות נקייה בקווים ישרים ומינימליסטים, ספה מרחפת על רגלי מתכת דקיקות או מזנון תלוי בעל מראה קליל ולא מגושם. הקווים השולטים הם אופקיים וישרים.

סיגל אביטל גילון מעצבת פניםעיצוב מודרני אינו בהכרח קר ומנוכר

אפשר לעצב בסגנון מודרני ולייצר תחושה חמימה, ביתית ומזמינה , זאת באמצעות שימוש מושכל וקפדני בחומרים בעלי אופי חם כמו עץ, וברזל, שילוב של טקסטיל המרכך את המראה ומשלים אותו ושימוש בטקסטורות גסות וטבעיות היוצרות תחושה חמימה ונעימה, המינון והשילוב בן כל האלמנטים הללו הוא שיוצר את העיצוב המוצלח, השונה מאחד לשני בתרגום ובבחירות האישיות .

התלוו אליי, כמעצבת ותיקה בסגנון מודרני אדע לקרוא את הכוונות והחלומות שלכם ולתרגם אותם לעיצוב המתאים לכם ומבטא את אופייכם וחלומותיכם, יחד, נגיע לתוצאה אסתטית ומוקפדת הנשמרת עדכנית ומפתיעה לאורך זמן.

אשמח לקחת חלק בתכנון החלום שלכם. לפגישה ללא התחייבות
התקשרו: 052-3452477
שרות עיצוב פנים בשרון ובמרכז

 

לקביעת פגישת היכרות >

עיצוב סלון מודרני

עיצוב משרד היי טק מודרני

סלון מודרני עם מדרגות