גלול מטה


עיצוב וילות / בתים פרטיים /דירות קרקע בשרון ובמרכז

באחד הפרויקטים של שיפוץ וילה מהיסוד בהרצליה, נכנסה הדיירת בת החמש עם הוריה לראות את הבית הישן שלה, המראה שנגלה לפניה היה מפתיע, עיניה נפתחו לרווחה תוך כדי שאלה: "היה כאן קוסם?" לפעמים אני מרגישה כי עיצוב של וילה לא רחוק מיצירת קסם. קסם שבו מתחברים שפה עיצובית אחידה, חומרים, צבעים, תשתיות מורכבות, רצונות, חלומות ותקוות.

לקביעת פגישת היכרות >

עיצוב בתים פרטיים
רקע
עיצוב בתים פרטיים

עיצוב דירות
עיצוב דירות
רקע שלישי

לקביעת פגישת היכרות

כתובת: ארלוזורוב 2, רעננה,  נייד:052-3452477, טלפון:09-7401917
הסטודיו פועל באיזור המרכז והשרון בלבד.

 

רקע רביעי
רקע לטופס יצירת קשר עם המעצבת


סיגל אביטל גילון מעצבת פניםעיצוב פנים נכון ומעמיק של עיצוב בית פרטי / וילה

כזה שיוביל לתוצאה המיוחלת, מתחיל בבירור הצרכים המשתנים של כל אחד ואחת מכם, מנסה למפות את השאיפות, הרצונות והחלומות שלכם ולעמוד על הציפיות שלכם מהתהליך. התובנות מפגישת ההיכרות הופכות למספר סקיצות לבחירה בהן מוצגות אפשרויות שונות לחלוקה וארגון הרמוני ופונקציונלי של החלל. אולם ישנם היבטים חשובים בעיצוב וילות, שמייצרים את אפקט הקסם בעיצוב ושטיפול לא מקצועי יפספס את הפוטנציאל הטמון בהם.

הראשון שבהם הוא ללא ספק, תכנון חכם של פתחים גדולים, המחברים בין פנים לחוץ ויוצרים אשליה של גודל ומרחב. חיבור מושכל ופונקציונאלי בין פנים לחוץ יטשטש את הגבולות, ישפר את הזרימה וישטוף את החלל באור טבעי ונעים. בעיצוב בית פרטי יש לתת חשיבות למיקום הגינה והבריכה: הכתם הכחול המרצד שניתן להבחין בו מכל זווית ראייה בבית מרחיב את הדעת ומוסיף מראה יוקרתי ומיוחד לבית. בבריכות רבות שאני מעצבת אני משלבת ספסל ג'קוזי מפנק ובוחרת פסיפס בגווני הים והשמיים לחיזוק הצבע הכחול המרגיע של המים. להשלמת המראה אשלב גינה מטופחת המורכבת ממדרכי דק, ריהוט ייחודי ופיזור נכון של תאורה.

בעיצוב וילות ודירות קרקע חשוב מאוד למקסם את תחושת המרחב

ולצורך כך מאחדים חללים במרחב הציבורי: כניסה רחבה ומזמינה המקשרת בין המטבח, הסלון והגינה מאפשרת ליהנות במראה אחד מעושר עיצובי ותכנוני ומתחושת חלל גדולה ורחבה יותר.

לאחר בחירת התוכנית הכללית נדרשת הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ומתן דגש על רמה גבוהה של תכנון וביצוע. בעיצוב דירת קרקע (וילה) יש לקחת בחשבון את ריבוי המערכות והתשתיות המצריך סינתזה גבוהה מאוד בין אלמנטים רבים והבנה טכנית של פרטים ורכיבים: קירות ותקרות גבס, אינסטלציה, מיזוג, חשמל חכם, מגוון גופי תאורה ועוד הם רק חלק מרשימה רחבה של פריטים שתשומת לב רבה נדרשת להתאמתם לחלל ולהעדפותיכם.

בעיצוב וילה, ממדי החלל גדולים יותר מהסטנדרט

ולכן פרטי הנגרות והעיצוב יתוכננו ויותאמו לחלל באופן המדויק ביותר, והן יהיו חלק מבחירות עיצוביות המשלימות את התכנון המוקפד והייחודי. כמו כן, בחירת חומרים נכונה ומושכלת ושילוב פריטים כמו קמין גז משולב בבנייה או מדרגות מרחפות יוסיפו נופך יוצא דופן לחוויית המגורים.

לבחירת אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בעיצוב וילות יש השפעה מכרעת על התוצאה. בשונה מדירות או בתים משותפים, בעיצוב וילה יש לתכנן גגות עמידים לגשם, להקפיד על איטום, להצניע את התשתיות בתוך הקירות תוך שמירה על מערכות תקינות שישרתו את הדיירים לאורך זמן. כמו כן, התהליך הארוך והמורכב דורש פתרונות רבים בשטח ומענה נקודתי לבעיות ייחודיות שצצות תוך כדי עבודה. רק מעצבת מנוסה ומיומנת יכולה לתת פתרונות טכניים ואסתטיים העולים בקנה אחד עם העיצוב שנבחר. הבנה מעמיקה בשטח חוסכת את הפתרונות ה"פשוטים" שבהם נוקטים לעיתים בעל מקצוע כדי לסיים את העבודה ולהמשיך הלאה.

עיצוב וילה הוא קסם כפי שאמרה הלקוחה הצעירה שלי. זהו פרויקט הדורש תרגום של חלומות וצרכים למציאות מעוצבת, פרטנית ומפנקת. באמצעות תכנון מלא השראה וסגנון עם שימת לב רבה לפרטים נגיע לתוצאה איכותית, ברמה אסתטית ומוקפדת הנשמרת עדכנית ומפתיעה לאורך זמן.

אשמח לקחת חלק בתכנון החלום שלכם. לפגישה ללא התחייבות
התקשרו: 052-3452477

לקביעת פגישת היכרות >

עיצוב בריכה בוילה

עיצוב סלון בוילה

עיצוב סלון בזהב

עיצוב סלון לבן בוילה