גלול מטה


עיצוב דירות בשרון ובמרכז

הדירה צפופה ולא מתאימה לצרכים? ישנה וזקוקה לשיפוץ? חדשה אך חסרת ייחוד? בעיצוב דירה, בין אם היא קטנה וסטנדרטית ובין אם גדולה ומרווחת, הסוד טמון בעיצוב פנים מדויק ומוקפד, כזה שידע להפיק את מלוא הפוטנציאל הגלום בה, לצד התאמה לתקציב ולאורח חיים של הדיירים העתידיים.
לקביעת פגישת היכרות >

עיצוב דירות
עיצוב דירות
רקע שלישי

עיצוב בתים פרטיים
רקע
עיצוב בתים פרטיים

לקביעת פגישת היכרות

כתובת: ארלוזורוב 2, רעננה,  נייד:052-3452477, טלפון:09-7401917
הסטודיו פועל באיזור המרכז והשרון בלבד.

 

רקע רביעי
רקע לטופס יצירת קשר עם המעצבת


סיגל אביטל גילון מעצבת פניםאיך מתחילים בעיצוב דירה?

תכנון, תכנון, תכנון... דירה קטנה מעמידה בפניי כמעצבת פנים אתגר לא פשוט, על גבול יצירת קסם. אחרי הכרה מעמיקה עם החלל והפרופורציות הייחודיות לו, אני מפעילה את הטריקים בעיצוב דירה שתמיד עובדים, כולל כאלה חדשים שהמצאתי במיוחד עבור הפרויקט.
ראשית עבודת עיצוב הפנים היא בחלוקת החלל לאזור ציבורי ולאזור פרטי: החלל הציבורי כולל מטבח, סלון, מרפסת שירותי אורחים ואילו החלל הפרטי כולל חדרי שינה, חדרי ארונות וחדרי רחצה.
בחלל הציבורי אשאף להסיר את המחיצות והקירות ולייצר חלל מרכזי, זורם ומרווח הנותן תחושה של מרחב וגודל, במידה ודרושה מחיצה אבחר באחד מהחומרים הקלים והאווריריים כמו זכוכית, או רהיט שהוא ספריית מדפים מרחפת. לעיתים אבחר להוסיף פונקציה המאפשרת פתיחה או ביטול המחיצה בעת הצורך (מישהו אמר אירוח??).
בחללים הפרטיים אתמקד ביצירת אווירה פונקציונלית, מרגיעה ומפנקת התואמת לדייר העתידי של החדר, חדרי הרחצה אף הם יותאמו בגדלים, בצבעים ובצורה לשימוש של ילדים או הורים ויהיו מאובזרים בהתאם.

תכנון תשתיות

חשמל אינסטלציה תאורה ומיזוג, יוטמעו בקירות ובהנמכות מינימליות כדי לשמור על ניקיון החלל, הקפדה על נקודות חשמל ותשתיות סמויות מהעין, בשילוב תכנון תאורה קפדני יסייעו בהגדלת החלל ובהגדרת האזורים השונים שבו.

בחירת שפה עיצובית

ברורה ואחידה, המשלבת בהרמוניה תכנון פונקציונלי עם מכלול הצבעים, החומרים והאביזרים לכדי תוצאה אסתטית איכותית.

בחירות עיצוביות

בעיצוב פנים של דירות, כאלה התומכות בתכנון הקפדני ליצירת אשליית מרחב מרווח וזורם, למשל, בחירה נכונה של ריהוט ותכנון קפדני של פרטי נגרות המותאמים לפרופורציות החלל ולשמירה על מרחב נקי ופתוח, רהיטים קלילים ומרחפים, "מתיחת" החלל באמצעות רהיט מוארך ותלוי, וכן ריבוי מקומות אחסון לשמירה על ניקיון צורני אלה ועוד מסייעים להשגת דירה מעוצבת ומרווחת המשרתת את הדיירים לאורך זמן.

לבחירה נכונה של חומרים בעיצוב דירה יש השפעה מכרעת על התוצאה הסופית. למשל: אריחים גדולים תורמים לתחושה של גודל, טפט תלת ממדי תורם ליצירת אשליה של מרחב, טקסטורות מבריקות המשחקות באור יוצרות אשליה של עומק, גופי תאורה מתאימים מסייעים להגדלת המרחב, שימוש בזכוכית תורם לקלילות ולרצף, התאמת פלטת הצבעים לעיצוב מעצימה את החלל. כמו כן, ישנם טריקים נוספים לעיצוב דירה קטנה כמו יצירת נישות התורמות לתחושת עומק, תכנון אחסון סמוי למניעת מראה מגובב ועמוס, הוספת אביזרים כמו תמונה גדולה או וילונות בהירים מתקרה עד רצפה להדגשת גובה.

עיצוב דירות גדולות היא משימה עיצובית לא פחות מאתגרת מעיצוב דירות קטנות: גם כאן אני משתמשת בטריקים תכנוניים ועיצוביים מגוונים, התפורים למידת החלל והצרכים של הלקוח. האתגר הוא לייצר חלל נעים והרמוני, המאופיין בחלוקות פונקציונליות של אזורים מוגדרים מחד, אך כאלה שמשתלבים וממלאים את החלל באלגנטיות ונמנעים מיצירת גיבוב של צורות או עומס מאידך. 

בעיצוב פנים של דירה גדולה מושם דגש על תשתיות מורכבות ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות כמו מערכת בית חכם, מערכות אודיו וסאונד היקפיות, ריהוט CUSTOME MADE התפור לחלל ולמידותיו הרחבות ושמירה על מינון נכון בן רהיטים ואביזרים.
החומריות בעיצוב דירות גדולות יכולה להיות כבדה יותר כיוון שאין חשש להקטנת החלל, למשל: חיפוי קירות בעץ או באריחים כהים, שימוש במשטחי בטון או אבן, שילוב נירוסטה או לוחות מתכת צבועים ועוד. כאשר הבחירות מתכתבות אחת עם השנייה בגודל, בצורה ובצבע וכאשר הן מביאות בחשבון את הרהיטים והאוספים של הדיירים העתידיים מושגת תוצאה עדכנית והרמונית המייחדת את הפרויקט ומשאירה חותם אישי.
גם כאן סוד ההצלחה טמון ביצירת שפה עיצובית אחידה ובמינון הנכון בן כל האלמנטים והבחירות בפרויקט.

בעיניי, הצלחה בעיצוב דירה היא לשקף את אורח חייו, חלומותיו וטביעת האצבע של הדייר העתידי בשפת עיצוב נקייה וחדשנית, המשלבת בהרמוניה תכנון פונקציונלי, שימוש בחומרים עכשוויים, מקסום הפוטנציאל הגלום בדירה והקפדה על פרטים עד להשגת תוצאה תכנונית ואסתטית גבוהה וכל זאת, תוך שמירה על מסגרת תקציב מוגדרת.

אשמח לקחת חלק בתכנון החלום שלכם. לפגישה ללא התחייבות
התקשרו: 052-3452477

לקביעת פגישת היכרות >

עיצוב פינת אוכל בדירה עיצוב סלון בדירה =עיצוב מטבח בדירה