גלול מטה


עיצוב דירות יוקרה, דירת גן, דופלקס, פנטהאוז בשרון ובמרכז

STUDIO SAG עוסק בתכנון ועיצוב דירות יוקרה עם התיחסות לחללים רחבי ידיים במגדל מגורים, בבית פרטי או בפנטהאוז גבוה. העיצוב יכלול תקציב גבוה וכן פתרונות עיצוביים הנתפרים במיוחד לפרויקט.
לקביעת פגישת היכרות >

עיצוב דירות יוקרה
עיצוב דירות
רקע שלישי

עיצוב בתים פרטיים
רקע
עיצוב בתים פרטיים

עיצוב חברות היי טק
רקע שני

עיצוב משרדים
רקע רביעי

לקביעת פגישת היכרות

כתובת: ארלוזורוב 2, רעננה,  נייד:052-3452477, טלפון:09-7401917
הסטודיו פועל באיזור המרכז והשרון בלבד.

 

רקע רביעי
רקע לטופס יצירת קשר עם המעצבת


סיגל אביטל גילון מעצבת פנים

עיצוב דירת יוקרה (דירות פנטהאוס, דופלקס, דירות גן) ישדר נוכחות מרשימה ומעוררת השתהות, (הרבה פעמים הגודל של החלל וגובהו תורמים לכך) החומרים והפרטים יהיו מיוחדים ועדכניים ביותר ויתכתבו עם המגמות העכשוויות והטרנדיות ביותר הקיימות בשוק העיצוב. לעיתים, אני מצטרפת ללקוחותיי בחו"ל ללקט את ה "Unique Piece"  החדשני והמיוחד ביותר שזה עתה יצא, את האביזרים מהחומרים הנדירים, האבן שנחצבה "בדיוק לפרויקט" או את הטקסטיל שנתפר באמצעים יוצאי דופן.

כן, עיצוב דירות יוקרה פנטהאוס, דירת גן או דופלקס, הוא גם סיפור של מסע.

כאשר לקוחותיי מבקשים לעצב דירת יוקרה אני חשה מתוך הדיאלוג עימם כי התוצאה חייבת לשקף את סגנון חייהם, את תפיסת עולמם הרחבה, את מסעותיהם וחלומותיהם. עבודתי כמעצבת, המנוסה עם קהל מסוג זה, היא להקשיב לתיאורים אלה ולתרגם אותם למציאות עם סגנון ושיק התפורה למידותיהם.

מתחילים בעיצוב דירה ?

עיצוב פנים בדירות יוקרה, אם זה פנטהאוז או דירת גן, או דופלקס, מתחיל בתכנון מדויק של החלל הנתון ובחלוקה הרמונית ופונקציונלית של החלל. לעיתים, במיוחד במגדלים חדשים אקבל חלל גדול אחד ללא חלוקות וללא עמודים ואמקם את הפונקציות בהתאמה לפתחים ובמיוחד לאלה עם הנוף או הגינה.

כמעצבת פנים עם חיבה להפתעות עיצוביות, אני משבצת בתוכנית נקודות מבט מיוחדות, חלוקות הרמוניות ומפתיעות, פריטים בתכנון מלא השראה וסגנון, שילובים מפתיעים עם סטייל וטוב טעם. אלה לצד פרקטיקה ופונקציונליזם הופכים את חוויית המגורים של לקוחותיי ליוצאת דופן. לצד התוכנית הכללית נדרשת הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ומתן דגש על רמה גבוהה של תכנון וביצוע. בעיצוב דירות יוקרה יש לקחת בחשבון גם את ריבוי המערכות והתשתיות המצריך אינטגרציה גבוהה מאוד בין כל המרכיבים והבנה טכנית של פרטים ורכיבים: קירות ותקרות גבס, אינסטלציה, מיזוג, חשמל חכם, מגוון גופי תאורה ועוד הם רק חלק מרשימה רחבה של פריטים שתשומת לב רבה נדרשת להתאמתם לחלל ולהעדפות הלקוח.

כאמור הפריטים שאבחר לפרויקט אינם נמצאים על המדף, אלא מתוכננים ומותאמים לחלל והם חלק ממאגר שלם של בחירות עיצוביות, יצירתיות ומורכבות היוצרות את המושלם. לעיתים העושר החומרי והשימוש בחומרים איכותיים וחדשניים ישולבו באוספים ובפריטים מיוחדים השייכים ללקוח ושילובם בפרויקט הוא קריטי בדרך לתוצאה מעולה.

כמה מילים על ביצוע

בעיצוב דירות יוקרה אבחר בבעלי מקצוע המעולים והמקצועיים ביותר, כאלה שיורדים לפרטים הקטנים ומבצעים בדייקנות את התוכניות. לצד אלה אהיה זמינה ומחויבת לכל התהליך הארוך והמורכב הדורש לא פעם התערבות מיידית בשטח ופתרון בעיות נקודתי.

עיצוב דירת יוקרה מוצלחת בעיניי היא זו המשדרת שפה עיצובית אלגנטית וקלאסית, יוקרה אך איפוק ועל זמניות, כזו שלא נכנעת לטרנדים אלא בעלת קו אסתטי רציף ובעל מעוף שבסופו של דבר משרתת את הלקוח בפינוק ונוחות בבית חלומותיו, או כפי שניסחה זאת פעם לקוחה: "מאז שעברנו לכאן אנחנו לא אוהבים לצאת מהבית".

אשמח לקחת חלק בתכנון החלום שלכם. לפגישה ללא התחייבות
התקשרו: 052-3452477

לקביעת פגישת היכרות >

עיצוב פינת אוכל בדירת יוקרה

עיצוב סלון בדירה

=עיצוב מטבח בדירה